Zapisz się na szkolenie online, na którym opowiem o tym kto, po co i jak powinien budować swoją markę osobistą i nią zarządzać.

ZAPISZ SIĘ TERAZ!

28 lutego 2019

19:00, czas trwania:

ok. 2 godziny

szkolenie bezpłatne

dla obecnych na żywo

swoją markę osobistą!

Naucz się budować i rozwijać

Warsztat - szkolenie online poprowadzi:

Jestem coachem, projektantem kariery i byłym rekruterem. Prowadzę bloga CareerUP.pl, na którym dzielę się eksperckimi wskazówkami z zakresu zarządzania własną karierą, szukania pracy i rekrutacji. Moja misja to Pomagać innym polubić poniedziałki, czyli odnajdować pracę zgodną z ich mocnymi stronami, zainteresowaniami i preferencjami, by wiedli życie pełne pasji i satysfakcji.

Emilia Wojciechowska

Podczas szkolenia...
  • Dowiesz się, czy markę osobistą się ma czy trzeba ją wykreować?
  • Zastanowisz się, czy marka to tylko logo?
  • Poznasz elementy marki osobistej
  • Wykonasz ćwiczenia, które pomogą zdecydować Ci, jaka ma być Twoja marka osobista i zaplanujesz konkretne kroki w kierunku jej wzmacniania
  • Opowiem o tym, jak wzmacniać swój wizerunek jako idealnego kandydata i pracownika, a także jak wzmacniać swoją markę osobistą jako przedsiębiorca.

Szkolenie jest bezpłatne, jeśli będziesz z nami na żywo

Będzie to konkretne, pełne wiedzy, ponad 2-godzinne szkolenie. Taką wiedzą do tej pory dzieliłam się jedynie z Klientami, z którymi pracowałam indywidualnie. Dlatego zdecydowałam, by szkolenie było bezpłatne jedynie dla osób, które zjawią się na żywo - nie będzie udostępniona bezpłatna powtórka. Po zapisie jednak będziesz mieć możliwość wykupienia powtórki w symbolicznej cenie. Po szkoleniu cena nagrania wzrośnie kilkukrotnie!

Szkolenie będzie wartościowe zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób pracujących na etacie!

Zapisz się, by nie przegapić szkolenia!

Zapisując się na webinar, równocześnie wyrażasz zgodę na zapis na newsletter, z którego w każdej chwili możesz się wypisać. Twoje dane są u mnie bezpieczne. Zapoznaj się z Polityką prywatności.