Zasługujesz na satysfakcjonującą, dopasowaną do Ciebie pracę

Sprzedaż zakończona - zapisz się na listę oczekujących (luty 2020)

Idealnie Dopasowana - znajdź pracę skrojoną na miarę!

Praca to bardzo istotna część naszego życia.

W końcu spędzamy tam 1/3 doby przez 40-50 lat. Przez większość tego czasu nie zastanawiamy się, czy jesteśmy w dobrym miejscu - dopóki nie zaczynamy odczuwać wypalenia, zmęczenia, braku satysfakcji. Nikt w szkole nie uczy nas świadomego zarządzania swoją karierą. Wolimy więc siedzieć w miejscu, którego nie lubimy, bo a nuż trafimy gorzej...

Ale czy naprawdę stać Cię na to, by spędzać swój cenny czas w miejscu, które do Ciebie nie pasuje?

Ten kurs pomoże Ci poznać siebie, znaleźć pomysły i wyznaczyć cele, by odnaleźć swoją Idealnie Dopasowaną pracę. Taką, w której w końcu będziesz się spełniać i dzięki której polubisz poniedziałki.

Wyobraź sobie, że...

 • wstajesz do pracy z uśmiechem,
 • używasz w pracy swoich mocnych stron, dzięki czemu pokazujesz swój pełen potencjał,
 • potrafisz dokonywać odważnych decyzji w zgodzie ze sobą,
 • czujesz radość i satysfakcję z pracy...
Jak Ci się podoba ta wizja?

Co jeszcze da Ci ten kurs

Poznasz siebie

Wykonasz ćwiczenia, które pozwolą Ci lepiej poznać siebie, przez co łatwiej będzie Ci podejmować świadome decyzje zawodowe.

Wygenerujesz mnóstwo pomysłów

Wyznaczysz cel

Dzięki ciekawym zadaniom wpadniesz na pomysły, które mogą stać się Twoją dalszą ścieżką zawodową!

Klęska pomysłowego urodzaju? Nie szkodzi - spośród wielu pomysłów wybierzesz ten najlepszy i wyznaczysz realny, osiągalny cel zawodowy.

Chcesz polubić poniedziałki?

Chcesz chodzić do pracy z uśmiechem?

Chcesz czerpać radość i satysfakcję z pracy?

Chcesz podejmować świadome decyzje zawodowe i osiągać sukcesy?

Idealnie Dopasowana jest dla Ciebie!

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Masz czas na decyzję jeszcze tylko przez:

Efekty i opinie kursantek 1. edycji

Monika, urzędniczka pewnej państwowej instytucji, która bała się, że zostanie tam na zawsze, zdecydowała się zrezygnować z tej pracy i szuka nowej, jako grafik. To jej słowa:


Już teraz wiem, że zrobiłaś kawał dobrej roboty w mojej głowie. Po części nie bałam się tak mocno rzucić trwającej jeszcze pracy, bo wiedziałam że mam dobre wsparcie w kierunku szukania nowej, właśnie dzięki Tobie. W przystępny sposób pokazujesz, że to co czasami wydaje się ogromnie trudne przestaje takie być kiedy się to realizuje krok po kroku.

Jadzia, młoda dziewczyna, która miała na siebie "zbyt wiele pomysłów", a do tego bała się zmiany pracy, "bo może będzie gorzej" jeszcze w trakcie trwania kursu odnalazła swoją idealnie dopasowaną pracę i zdobyła zatrudnienie jako analityk biznesowy! O kursie napisała tak:

Myślę, że nawet 2 pierwsze części kursu już i tak bardzo mi pomogły, bo sama diagnostyka moich mocnych stron przyczyniła się do tego, że wiedziałam jakiej pracy szukać i jak się sprzedać na rozmowach. Naprawdę. robisz świetne rzeczy i pomagasz ludziom, oby tak dalej!

Zuzia, aktualnie jeszcze księgowa, chce znaleźć pracę, która oderwie ją od biurka, najchętniej związaną z pomocą innym. O kursie mówi:


Kurs zawiera wysoko wartościową treść merytoryczną. Część ćwiczeń można odebrać jako "badanie rynku pracy", inne z kolei jako psychologiczną analizę osobowości. Wykonywanie ćwiczeń umożliwia mi spojrzenie z perspektywy, jakby z lotu ptaka na swą ścieżkę życia zawodowego i osobistego. Bardzo podoba mi się taka praca z długopisem i kartką w ręce, czując prowadzenie za rękę.

Bardzo cenne były na tej drodze Twoje wskazówki, które analizuję, zastanawiam się nad nimi i za które z całego serca dziękuję. Kurs umożliwia zatrzymanie się, refleksje wgląd w siebie, czy sytuacje dotychczasowego szukania pracy.

Tutaj przeczytasz opinie moich Klientów o pracy indywidualnej ze mną >>

"Uprawianie zawodu, który nie pasuje do naszego wewnętrznego profilu, organizm może odbierać jako stały stres, codzienny dyskomfort"

dr hab. Anna M. Zalewska, profesor Uniwersytetu SWPS

Nie jestem krawcową, ale nauczę Cię, jak uszyć sobie pracę skrojoną na miarę

Cześć! Nazywam się Emilia Wojciechowska i pomagam innym polubić poniedziałki. Zaczynając studia, sama nie wiedziałam, "kim chcę być, gdy dorosnę". Zaczęłam interesować się więc tematami związanami z rozwojem kariery. Jednocześnie w mojej pierwszej pracy w korporacji widziałam, jak wielu ludzi tam nie pasuje - ale pozostają na swoich stanowiskach, "bo tak wygodnie", "bo kredyt", "bo w wieku 30 lat (sic!) już za późno na zmiany"...

Starałam się też jak najwięcej dowiedzieć o samej sobie - zainteresowałam się psychologią i rozwojem osobistym. Dzięki temu byłam w stanie dodać 2+2 i postanowiłam: zostanę coachem i będę pomagać ludziom odnajdować dopasowaną do nich pracę.

Nie zgadywałam. Nie zdałam się na los. Poznałam siebie, wpadłam na pomysł i go zrealizowałam - uszyłam sobie pracę skrojoną na miarę.

Teraz, jako coach i projektant kariery, pracuję z osobami, które:


 • nie czują się już dobrze w swojej pracy, ale nie wiedzą, na jaką ją zmienić,
 • boją się zmiany pracy,
 • chcą odnaleźć odpowiednie dla siebie zajęcie,
 • mają dużo pomysłów na siebie, ale nie wiedzą, który wybrać.

Chcę, by jak najwięcej osób lubiło to, co lubi i prowadziło szczęśliwe życie zawodowe. Stąd pomysł na kurs online - nie jestem w stanie pomóc tylu osobom naraz indywidualnie!


Dla kogo jest ten kurs

i kto najbardziej skorzysta

Dla kogo nie jest ten kurs

i kto raczej nie znajdzie w nim

nic dla siebie

 • Dla osób, które oczekują, że wprost podam im na tacy odpowiedni zawód,
 • Dla osób, które oczekują, że zrobią kilka testów i komputer wypluje im wynik,
 • Dla osób, które nie lubią ciężkiej pracy: ćwiczeń, zadań,
 • Dla osób, które nie lubią zadawać sobie trudnych pytań,
 • Dla osób, które wykonują pracę, którą lubią i nie potrzebują zmian,
 • Dla licealistów i studentów bez doświadczenia zawodowego - ze względu na to, że wiele ćwiczeń opiera się na wcześniejszych doświadczeniach kursanta.
 • Dla osób, które nie lubią swojej obecnej pracy i chcą ją zmienić, ale nie wiedzą, na jaką,
 • Dla osób, które po kilku-kilkunastu latach pracy wypaliły się i szukają pomysłu na to, co dalej,
 • Dla osób, które mają zbyt wiele pomysłów na siebie i nie wiedzą, co wybrać,
 • Dla osób, które nie wiedzą, jak podejmować świadome decyzje zawodowe,
 • Dla osób z pierwszymi doświadczeniami zawodowymi, które nie są pewne, w którą stronę dalej rozwijać swoją karierę,
 • Dla osób, które wiedzą, że znalezienie Idealnie Dopasowanej pracy trochę trwa i wymaga wysiłku.

Co znajdziesz w środku

Część 1.

POBIERZ MIARĘ,

czyli Poznaj siebie

Część 3.

SZYJEMY NA MIARĘ,

czyli Wybierz pomysł i wyznacz cel

Część 2.

PRZYGOTUJ PROJEKTY,

czyli Znajdź pomysł

Część 4.

CO DALEJ,
czyli Co zrobić z celem

Zaczniemy od pracy z wizją przyszłości, następnie odkryjesz swoje mocne strony i wartości. Pomarzysz, wykorzystasz swoje pasje i dowiesz się, czego tak naprawdę chcesz od życia. Ale zanim to się stanie, popracujesz nad swoimi przekonaniami - to takie uniwersalne “prawdy” o świecie, w które wierzysz. Zajmiemy się nimi na początku, żebyś mogła/mógł pracować nad swoją Idealnie Dopasowaną pracą z pełną wiarą w to, że taką dla siebie znajdziesz.

Dla niektórych po części I, ta część może być już tylko formalnością :) Ale jeśli wciąż nie będziesz wiedzieć, co dalej, podrzucę Ci dużo pomysłów i wyzwań, które pozwolą Ci odnaleźć swoją drogę. Zrobisz m.in. audyt swojej kariery, wykonasz 12 zadań z Generatora Pomysłów, uszyjemy... kimono?! W tej części Twoja nieskrępowana niczym kreatywność będzie miała szansę poszaleć - jeszcze bez oceniania.

Gdy już odnajdziesz właściwą drogę dla siebie, tę Idealnie Dopasowaną pracę, nauczysz się, jak wyznaczać cele za pomocą Dekalogu Celów. Szczególnie skupimy się na realności celu - nie chcę, byś skończył/a kurs na motywacyjnym haju, ale z konkretnym, możliwym do zrealizowania przez Ciebie pomysłem. Zaplanujesz też rozwój kompetencji, co pozwoli Ci dojść do tego celu. Dowiesz się też, jak poradzić sobie z nadmiarem pomysłów - czyli jak wybrać ten najlepszy dla siebie.

OK, masz pomysł, ale... Co dalej? Jak znaleźć taką pracę? Jak dojść z miejsca, w którym jestem teraz, do wyznaczonego celu? O tym powiem na koniec. Przygotujesz swój plan działania. Sprawdzisz, czy jesteś w stanie znaleźć taką pracę na etacie, czy może jednak warto byłoby założyć własną firmę.
Czekają Cię też bonusy!

inspirujące Prawdziwe Historie moich Klientów,

materiał z ćwiczeniami, który pomoże Ci zrozumieć proces zmiany i przygotować się do niej,

Test: co Cię motywuje

Narzędzie: emocjonalna ocena opcji decyzyjnych

Otrzymasz wsparcie: moje i grupy!

Nie lubisz pracować samodzielnie? Obawiasz się, że sam(a) nie dasz rady?

Przez 8 tygodni będziemy pracować razem w grupie na Facebooku! Razem stworzymy Bank Pomysłów, a ja będę odpowiadać na Twoje pytania.

Jeszcze za mało? Wybierz wariant Srebrna Nić, by wsparła Cię moderowana przeze mnie grupa wsparcia. To jeszcze nie to? Wybierz wariant Złota Nić, a spotkamy się na 4 sesjach indywidualnych!

Czego się nauczysz?

Choć głównym celem kursu jest to, by nauczyć Cię podejmowania świadomych decyzji zawodowych, z kursu wyniesiesz też pewne umiejętności, które ogólnie przydadzą Ci się w życiu:

 • zmiana hamujących przekonań - nauczysz się, jak tworzyć myśli, które będą Cię wspierać, zamiast blokować,
 • wyznaczanie celów - poznasz zasady, które zwiększą prawdopodobieństwo ich realizacji
 • przygotowywanie planu działania - by wcielać cele w życie
 • aktywne szukanie pracy - gdy już odkryjesz tę Idealnie Dopasowaną, nauczysz się tego, jak ją znaleźć

Startujemy 25 kwietnia. Dostęp do platformy otrzymasz od razu po zakupie, ale pierwsza część dostępna będzie dopiero 25.04.2019.

Wybierz pakiet dla siebie

Brązowa nić

Srebrna nić

Złota nić

 • roczny dostęp do kursu online Idealnie Dopasowana i do wszystkich aktualizacji, które w tym czasie się pojawią
 • dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku z dodatkowymi materiałami LIVE i moim wsparciem
 • roczny dostęp do kursu online Idealnie Dopasowana i do wszystkich aktualizacji, które w tym czasie się pojawią
 • dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku z dodatkowymi materiałami LIVE i moim wsparciem
 • udział w 4-osobowej grupie wsparcia online (moderowanej przeze mnie)
 • pakiet dostępny tylko dla 20 pierwszych osób!
 • roczny dostęp do kursu online Idealnie Dopasowana i do wszystkich aktualizacji, które w tym czasie się pojawią
 • dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku z dodatkowymi materiałami LIVE i moim wsparciem
 • 4 godziny konsultacji/ coachingu o wartości 680 zł
 • dostęp do nagrań serii 3 webinarów "Nowy rok = Nowa Praca? Zmień pracę z sensem" o wartości 97 zł
 • pakiet dostępny tylko dla 7 pierwszych osób!

Sprzedaż kursu trwa tylko do 23 kwietnia. Kolejna edycja w lutym 2020!

Masz czas na decyzję jeszcze tylko przez:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

FAQ - najczęściej zadawane pytania

1. Jak długo trwa kurs?

Kurs trwa od 25 kwietnia 2018 i został rozpisany na 8 tygodni. Możesz jednak działać w swoim tempie :)


2. Na jak długo otrzymam dostęp do kursu?

Dostęp do kursu otrzymujesz na rok, czyli do 24 kwietnia 2020.


3. Jakie są formy płatności?

Płatności można dokonać za pomocą bezpiecznego systemu Przelewy24. Możesz tam dokonać płatności online przez swój bank, zapłacić kartą lub wykonać ręcznie przelew tradycyjny. W razie problemów z płatnością pisz na emilia@careerup.pl.


4. Czy kurs mogę kupić w każdej chwili?

Nie. Oficjalna sprzedaż trwa od 16 kwietnia do 23 kwietnia i od tej chwili nie będzie można kupić kursu - bez wyjątków. Kurs mogą zakupić w przedsprzedaży osoby zapisane na Listę Zainteresowanych, uczestnicy webinaru "Jak znaleźć pasję" oraz konferencji "Strefa Zmian".


5. Czy będą kolejne edycje kursu?

Tak, jednak edycja 3. nie pojawi się wcześniej, niż jesienią 2019.


6. W jaki sposób będzie wyglądał kurs, jak dostanę dostęp do materiałów?

Kurs utworzony jest na specjalnej, prostej, wygodnej platformie, do której dostaniesz własne hasło. Będą tam materiały video, audio oraz PDF z treściami lekcji i ćwiczeniami. Dodatkowe materiały będą pojawiać się na grupie kursantów na Facebooku. Tutaj obejrzysz, jak wygląda platforma od środka.


7. Dlaczego warto wybrać wersję z grupą wsparcia i jak to będzie wyglądać?

W grupie siła i w grupie raźniej :) Będziesz mógł czerpać wsparcie i wspierać innych uczestników kursu. Razem będziecie wymieniać się pomysłami. "Presja" innych będzie Cię dodatkowo motywować do realizacji kursu. Będziecie spotykać się online przez program Zoom co 2 tygodnie - co najmniej 4 razy, ale polecam przedłużyć wspólną pracę. Będę z Wami też ja, jako moderator, ale gdy uznam, że same dacie radę, będę tylko zbierała od Was raporty z odbytych spotkań.


8. Jak długo będzie otwarta grupa na Facebooku? Czy Ty też tam będziesz się udzielać?

Grupa będzie otwarta na zawsze, jeśli zgłosicie taką potrzebę :) Gwarantuję, że będę się tam udzielać przez 8 tygodni trwania kursu (przeznaczę na to 1 godzinę dziennie), a kto wie, może i zostanę na dłużej :)


9. Jakie są wymagania techniczne, by uruchomić kurs?

Potrzebujesz komputera z dostępem do internetu (platforma działa też na urządzeniach mobilnych, ale na komputerze będzie najwygodniej), standardowego systemu operacyjnego, możliwości pobierania plików, przeglądarki plików PDF (np. Adobe Reader) oraz przeglądarki internetowej, która odtworzy filmy video (co potrafią wszystkie popularne przeglądarki, np. Chrome, Firefox).


10. Czy będziesz kontaktować się ze mną mailowo, by przypominać o kolejnych lekcjach w kursie?

Tak, przypomnę Ci mailowo o starcie kursu jak i o udostępnieniu kolejnych części. Pierwsza część będzie dostępna od 25 kwietnia, kolejna po 2 tygodniach, każda następna po tygodniu.


11. Do kiedy można wykorzystać konsultacje/sesje coachingowe z Tobą z pakietu Złota Nić?

Masz czas na ich wykorzystanie przez 6 miesięcy, czyli do 25 października 2019. Radzę jednak zarówno kurs, jak i sesje zrealizować wcześniej, by nie było pomiędzy nimi zbyt dużego odstępu. Po zakupie prześlę Ci proponowany przeze mnie harmonogram spotkań.


12. Czy ilość użytkowników jest ograniczona?

Do kursu w ramach pakietu Brązowa nić może dołączyć nieograniczona liczba uczestników, natomiast pakiet Srebrna nić dostępny jest dla 20 uczestników, a pakiet Złota nić jedynie dla 7 uczestników.


13. W jaki sposób otrzymam dostęp do webinarów w pakiecie Złota nić?

Webinary te będą zamieszczone na tej samej platformie, co kurs Idealnie Dopasowana. Będą na Twojej liście kursów od 25 kwietnia :)


15. Czy kurs mogę kupić dla kogoś innego na prezent?

Tak, jest taka możliwość - wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję przy składaniu zamówienia. Otrzymasz voucher w formie pliku PDF, który możesz podarować bliskiej osobie :)Masz więcej pytań? Pisz do mnie na maila emilia@careerup.pl lub przez wiadomość prywatną na fanpage'u.