Pobierz bezpłatnie przewodnik

"4 kroki do odnalezienia właściwej ścieżki kariery"

i bądź jedną z pierwszych osób, które otrzymają ode mne informacje o kursie

Idealnie Dopasowana

- znajdź pracę skrojoną na miarę pod siebie!

Zapis na listę oczekujących do niczego nie zobowiązuje, w każdej chwili możesz się wypisać.

Start 3. edycji:
luty 2020

który pomoże Ci odnaleźć najlepszą dla siebie pracę!

Dołączając do tej listy otrzymasz wyjątkową ofertę, tylko dla zapisanych.

O pomyśle na kurs i kto za tym stoi

Nie lubisz swojej pracy ale nie wiesz, na jaką ją zmienić? Czujesz, że nie wiesz, co dalej robić w życiu zawodowym?

Nazywam się Emilia Wojciechowska. Jestem coachem
i projektantem kariery oraz autorką bloga CareerUP.pl, na którym dzielę się eksperckimi wskazówkami z zakresu zarządzania własną karierą, szukania pracy i rekrutacji. Moja misja to Pomagać innym polubić poniedziałki, czyli odnajdywać pracę zgodną z ich mocnymi stronami, zainteresowaniami i preferencjami, by wiedli życie pełne pasji i satysfakcji. Wierzę, że każdy z nas zasługuje na to, by robić
w życiu to, co lubi. Praca nie musi być idealna - wystarczy, że jest idealnie dopasowana do nas. Chcę, by jak najwięcej osób znalazło tę swoją Idealnie Dopasowaną pracę, bo dzięki temu będziemy bardziej szczęśliwym społeczeństwem :)

Ogólny plan kursu

  • Wstęp. Dlaczego fajna, Idealnie Dopasowana praca jest tak ważna?

Zaczniemy od pracy z wizją przyszłości, następnie odkryjesz swoje mocne strony i wartości. Pomarzysz, wykorzystasz swoje pasje i dowiesz się, czego tak naprawdę chcesz od życia. Ale zanim to się stanie, popracujesz nad swoimi przekonaniami, które mogą Cię hamować na drodze do zmiany.

Część I. POZNAJ SIEBIE

Dla niektórych po części I, ta część może być już tylko formalnością :) Ale jeśli wciąż nie będziesz wiedzieć, co dalej, podrzucę Ci dużo pomysłów i wyzwań, które pozwolą Ci odnaleźć swoją drogę. Zrobisz m.in. audyt swojej kariery, by poszukać najciekawszych dla Ciebie punktów.

Część II. ZNAJDŹ POMYSŁ

Gdy już odnajdziesz właściwą drogę dla siebie, tę Idealnie Dopasowaną pracę, nauczysz się, jak wyznaczać cele za pomocą Dekalogu Celów. Szczególnie skupimy się na realności celu - nie chcę, byś skończył/a kurs na motywacyjnym haju, ale z konkretnym, możliwym do zrealizowania przez Ciebie pomysłem. Zaplanujesz też swój rozwój, który pozwoli Ci dojść do tego celu.

CZĘŚĆ III. WYZNACZ CEL

Etat czy własna firma? W jaki sposób najlepiej będziesz realizować się w swojej Idealnie Dopasowanej pracy? :) Podpowiem Ci i ustalisz, co dalej.

CZĘŚĆ IV. CO DALEJ?

  • DODATKOWO BONUSY, m.in.:
    - PRAWDZIWE HISTORIE. Będą to prawdziwe historie moich Klientów i znajomych, które pokażą Ci, że się da, że jesteś kowalem swojego losu i że skupienie się na swoich mocnych stronach naprawdę daje świetne wyniki.
    - PROCES ZMIANY. Dowiesz się, jak przebiega proces zmiany i jak się do niego przygotować, by nie poddawać się na różnych jego etapach.

Zapisz się już teraz!
Do niczego Cię to nie zobowiązuje.