Myślisz o własnym biznesie w 2019?

Z etatu do własnego biznesu - krok po kroku

Myślisz o założeniu własnego biznesu, ale nie wiesz, jak zacząć? Zapraszam Cię na szkolenie online dla przedsiębiorczych kobiet!

Sprawdź terminy

Program szkolenia

Zobacz, czego się nauczysz podczas 3-godzinnego szkolenia online:

Czy własna firma to coś dla Ciebie?

Opowiem Ci o faktach i mitach na temat prowadzenia działalności - bez lukru. Porozmawiamy o pułapkach czyhających na przedsiębiorców. Wykonasz test, który pozwoli Ci zdecydować, czy własna firma to coś dla Ciebie.

Formalności - jak założyć własną firmę

W prostych słowach wytłumaczę Ci wszystkie formalności związane z zakładaniem własnej działalności, dzięki czemu przestaną wydawać się skomplikowane. Opowiem o kosztach prowadzenia działalności i ostatnich zmianach w prawie, dzięki którym prowadzenie firmy stało się nieco łatwiejsze.

Przygotowania - jak wystartować bez falstartu

Zastanowimy się wspólnie, co jest potrzebne, by wystartować, a z czego na początku można zrezygnować. Uświadomię Ci, ile rzeczy musisz zaplanować jeszcze przed startem. Wytłumaczę, jak krok po kroku, bezpiecznie przechodzić z etatu "na swoje".

W cenie szkolenia otrzymasz też notatki i dodatkowe materiały, a także nagranie szkolenia, do którego w każdej chwili będziesz mogła wrócić.

Opinie uczestniczek

Podczas 5 edycji stacjonarnych i jednej edycji online przeszkoliłam już ponad 50 kobiet. Sprawdź, co uczestniczki miały do powiedzenia po szkoleniu.

Wybieram termin!

Polecam szkolenie „Z etatu do własnego biznesu" wszystkim, którzy szukają swojej drogi zawodowej. Emilia dzieląc się swoim doświadczeniem doskonale obala mity związane z prowadzeniem własnej działalności, pozwalając ocenić czy nasze wyobrażenia są prawdziwe. Widać, że szkolenie jest dobrze opracowane, a przy tym atmosfera super, więc jest to miło spędzony czas. Polecam zwłaszcza osobom, które dopiero analizują za i przeciw własnej firmy — to szkolenie da im jasny obraz nad czym jeszcze trzeba popracować, a czym nie trzeba się przejmować wchodząc we własny biznes.

Iza Skuza-Dąbrowska

Wirtualna Asystentka ISD

Szkolenie było strzałem w 10. Emilia podała 9 aspektów o które należy zadbać, zanim zdecydujemy się na porzucenie etatu na rzecz własnej działalności. O wielu z nich sporo wiedziałam, ale najmocniej poruszył mnie temat finansów. I chociaż na szkolenie szłam z myślą, że dostanę gotowe wskazówki, co robić, otworzę ponownie firmę i jakoś się wszystko ułoży... To tuż po nim zdecydowałam się na podjęcie pracy na pół etatu, by podreperować swój budżet i stworzyć poduszkę finansową. Polecam szkolenie szczególnie tym osobom, które mają pomysł na biznes, a nie bardzo wiedzą na co zwrócić uwagę i o co zadbać jeszcze przed otwarciem działalności gospodarczej i porzuceniem etatu! Naprawdę warto uczyć się od tych, który są tam, gdzie my chcemy być. Pozwala to nam zaoszczędzić sporo czasu, pieniędzy i frustracji.

Anna Krakowiak
Bardzo profesjonalnie przeprowadzone szkolenie. Teraz wiem, ile jeszcze muszę zrobić przed startem.

Nie spodziewałam się, że o tylu rzeczach muszę pomyśleć jeszcze przed założeniem firmy. Dziękuję za tę wiedzę!
opinie z ankiet anonimowych

Jeszcze raz dziękuję pięknie za bardzo dobrze przygotowaną i angażująco poprowadzoną sesję. Bardzo pomogła mi zidentyfikować kilka obszarów, na których muszę się jeszcze skupić, aby z własną działalnością ruszyć bez niepotrzebnych wpadek. Wiem już co po kolei zrobić i na jakie koszty się przygotować. Dużo praktycznych wskazówek. Dziękuję również za motywacyjnego kopa do działania. Moja największa obawa już nie jest taka straszna, jak rysowała się w mojej głowie.

Paulina Słomka

www.notespomyslow.pl

Kto poprowadzi szkolenie?

Pomogę Ci wystartować!

Jestem coachem i projektantem kariery i wspieram osoby, które chcą coś zmienić w swoim życiu zawodowym - również te, które chcą otworzyć swój własny biznes. Dotychczas przeszkoliłam już ponad 50 kobiet podczas stacjonarnych edycji szkolenia. Chcę Ci pomóc, byś mogła pokazać światu swój potencjał i byś dzięki temu autentycznie pomagała innym.

Emilia Wojciechowska

Właścicielka marki careerUP

Dla kogo jest to szkolenie

  • kobiet, które mają pomysł na własny biznes, ale nie wiedzą, jak zacząć,
  • kobiet, które jeszcze nie chcą prowadzić imperium - na razie wystarczy im jednoosobowa działalność,
  • kobiet, którym brakuje odwagi do postawienia pierwszych kroków w biznesie,
  • kobiet, które nie chcą już pracować dla kogoś i mają pomysł, jak pracować na swoim,
  • kobiet, które zaczęły prowadzić własny biznes w ostatnich kilku miesiącach i im nie idzie,
  • mam lub kobiet spodziewających się dziecka, które po urlopie macierzyńskim/ wychowawczym nie chcą już wracać do obecnej pracy.

SZKOLENIE TO BĘDZIE ODPOWIEDNIE DLA…

Szkolenie to NIE JEST dla Ciebie, jeśli...
  • chcesz prowadzić biznes, ale nie masz jeszcze żadnego, nawet mglistego pomysłu (zastanów się proszę w takim wypadku nad swoimi motywacjami do prowadzenia firmy),
  • masz dobrze funkcjonującą firmę (nie będzie dla Ciebie nic ciekawego, już to wszystko wiesz!)
  • nie wiesz, co chcesz dalej w życiu robić (zapraszam Cię w takim razie na konsultacje indywidualne),
  • chcesz rozwijać swój biznes w ramach struktur MLM.
Wybierz jeden z terminów, kup bilet
i czekaj na maila z informacjami organizacyjnymi!

17 kwietnia

środa

17 - 20

25 kwietnia

czwartek

10 - 13

29 kwietnia

poniedziałek

17 - 20

Kup bilet >
Kup bilet >
Kup bilet >

Cena: 47 zł. Szkolenie odbędzie się online poprzez program Zoom. Jeśli go nie masz na komputerze, zainstaluje się on automatycznie, gdy dołączysz do szkolenia. Żeby w pełni korzystać ze szkolenia, potrzebujesz kamerki i mikrofonu - wtedy będziemy się wszystkie widzieć i słyszeć, prawie jak na żywo!